Yayın ve Gizlilik Politikası

Sunduğumuz ürün/ürünlerle ilgili olarak açık ve dürüst olmak ve ürünleri satın alanların satın alım öncesinde bilinçli kararlar alabilmeleri için onlara verilmesi gereken doğru bilgileri sağlamayı önemsiyoruz. Bu nedenle, Sitede satışa sunulan tüm ürünlerde aşağıda verilen bilgilere hassasiyet gösterdiğimizi ve aksi durumları tasvip etmediğimizi buradan bildirmek isteriz.

Ürün tanıtımlarımızı yapan herkesin (satın alım yapan okuyucunun, affiliate marketing yapan pazarlamacının…vs. gibi kişilerin) ürün hakkında doğru, gerçekçi ve güvenilir tanıtımlar yapması zorunludur.
Yapılan/yapılacak reklamların, satın alım yapacak kişilere doğru bilgileri sunması zorunludur.
Satın alım yapacak kişide gerçek dışı bir sonuç alınacağına dair bir beklenti oluşturulmak yasaktır.
Kandıran iddialarda bulunulamaz.
Sosyal medya, web site, blog site gibi tüm mecralarda ürünlerimizle bağlantılı olarak göndermiş olduğunuz her türlü içeriğin hukuka uygun olması sizin sorumluluğunuzdadır. Hukuka uygun olmaması halinde tüm hukuki ve cezai sorumluluğun tarafınıza ait olduğunu kabul etmektesiniz.
Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.
Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle bu tip uygulamalar yapmaz.
Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz.
Bu site ve site aracılığıyla satılan herhangi bir ürün hiçbir konuda garanti vermez.
Bu sitede dışarıya bağlantılar verilebilir. Bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.
Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.
Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.
Bu sitede gerçekleşen alışverişlerden Türkiye Cumhuriyeti devletine her ürün için yasalarla belirlenen KDV miktarı ödenmektedir.
Bu site herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.
Bu site aracılığıyla satın alım yapan kişilerin bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.