Sık Sorulan Sorular

E-kitap Nedir?

Bunu Yazmak Lazım kitap seti web-pdf formatlı bir e-kitaptır. Her masaüstü bilgisayar, lap top, tablet, akıllı telefon gibi tüm cihazlarınıza kolaylıkla hemen okumaya başlayabilirsiniz. Bu cihazlarınız yanınızda olmasa bile internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan ya da mobil telefondan istediğiniz her zaman ve her yerde e-kitabınızı okuyabilirsiniz.

E-Kitabın Avantajları Nelerdir?

Kargo derdi olmaması, ödemenin hemen ardından kitap setinin ulaşılabilir olması, ne satın aldığınızı ve ne okuduğunuzu kimsenin bilmeyecek olması ve kağıt üzeri yazılı yayın olmadığı için ağaç kesilmesine sebep olmaması e-kitapların başlıca avantajlarındandır.

E-Kitabın Teslimatı Nasıl Gerçekleşir?

Satın alım işleminizin tamamlanmasıyla beraber, e-kitap okuma alanı olarak bir dünya markası olan “Boojaro” sitesinde otomatikman hesabınız açılır. (Ücretsizdir) Hesabınıza giriş bilgileriniz, kitapları satın alım esnasında sisteme bilgisini vereceğiniz e-mail adresinize gönderilir. Hemen giriş yapıp kitaplarınızı okumaya kolaylıkla başlayabilirsiniz.

Nasıl Satın Alabilirim?

Sunduğumuz ödeme seçeneklerinden arzu ettiğiniz herhangi birini kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı

Banka Havalesi / EFT

Posta Çeki

Sofort

Kapıda Ödeme Seçeneği Niçin Yok?

Çünkü kitabımız yukarıda anlattığımız gibi e-kitap formatındadır. Dolayısıyla kapıya kadar getirilip, elden teslim edilecek bir ürün değildir. Bu nedenle de kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Hangi ödeme yöntemini seçmeliyim?

Elbette ki bu size kalmış ancak bilgi vermek gerekirse;

Kredi kartlı alımda e-kitabınıza ulaşma süreniz çok daha hızlıdır. Maksimum 5 dakika gibi kısa bir sürede e-mail adresinize kitabınıza ulaşabileceğiniz bilgileriniz gönderilir. 7/24 ve maksimum 5 dakika gibi bir sürede kitabınızı okumaya başlayabilirsiniz.

Banka havale/EFT ya da posta çeki yöntemleri seçerseniz, bilgilerin mail adresinize gönderim süresi biraz daha uzun sürebilir. Bu işlemi hızlandırmak için ödemenizi yaptıktan sonra mail yoluyla ödeme yaptığınız bilgisini vermeniz önerilir. Ödeme kontrolünüzü yaptıktan sonra e-kitabın sayfasına giden linki e-posta adresinize göndeririz. Bu işlem de çok uzun sürmez ancak kredi kartı kadar hızlı olmayabilir.

Kredi kartıyla satın alma işlemini yaparken kart bilgilerim güvende olur mu?

Kredi kartıyla ödeme sayfası %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan “https” altyapısına sahiptir. Ödeme altyapımız, Iyzico sanal pos hizmetinden yararlanabilen sayılı firmalardandır dolayısıyla kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ekstrem de bu alışveriş nasıl görünecek?

Kredi kartı ekstreniz de kitabın adı görünmez, sadece sanal pos hizmetini sağlayan ‘Iyzico’ markasının adı ve yaptığınız ödemenin miktarı görünür.

iyzico Nedir?

iyzico, tüm e-ticaret şirketlerinin kullanıyor olduğu sanal pos hizmetinin sağlandığı platformlardan biridir. Hız, verimlilik ve güvenli alışveriş üzerine tasarlanmış bir ödeme alma sistemidir.

Taksit yaptırabilir miyim?

Evet, yasaların sunduğu güncel taksit imkanı ne ise o sayıda taksit yaptırabilirsiniz.

Yurt dışında yaşıyorum. Nasıl satın alabilirim?

Kredi Kartı ve uluslararası ödeme yöntemleriyle satın alım yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında bulunan ödeme seçenekleri arasından ülkenize uygun olan seçeneği işaretleyip “Ödeme Yap” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir sorum daha var. Size nasıl Sorabilirim?

Konu her ne olursa olsun bizimle çekinmeden irtibata geçebilir, aşağıdaki iletişim bağlantısına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim